Arvustused Cardione

 • Kristjan
  Sõltuvuse tõttu tekkis mul püsiv hüpertensioon. Suitsetas kuni 35 sigaretti päevas. Arst soovitas mul veresooni toetada Cardioneil. Hakkasin võtma 2 tabletti päevas ja nädala pärast tundsin, et rõhk on lakanud järsult tõusmast.
  Cardione
 • Roman
  Ülekaal ei lase mul palju liikuda. Selle tõttu hüppab mu rõhk palju, eriti hommikul, pärast ärkamist. Silme all läheb pimedaks, jalge alt lahkub maa. Sain teada ravimist Cardione. Jõin nädala jooksul 2 tabletti ja hakkasin märkama, et hommikul hakkasin end palju paremini tundma. Ma jõin kursuse täielikult, alandasin rõhku normaalväärtustele.
  Cardione
 • Laura
  Mul tekkisid probleemid südamega 2 aastat tagasi, põhihaiguse taustal hakkas vererõhk tõusma. Ma võtan palju tablette südame jaoks, ma ei tahtnud lisada palju ravimeid ka rõhu vastu. Salvestatud Cardione. Vaid 1 tablett õhtul aitas stabiliseerida rõhu 130/85 peale.
  Cardione
 • Kerli
  Minu vererõhu hüpped algasid raseduse ajal. Peale lapse sündi tõusis rõhk stabiilselt kõrgeks 150/95. Kuna ma rinnaga ei toitnud, hakkasin võtma looduslikku preparaati Cardione. Igakuine kursus. Tulemus - rõhk normaliseerus, peavalud kadusid.
  Cardione
 • Maria
  Ma ei teadnud kunagi, mis on kõrge vererõhk. Olen alati sporti teinud ja aktiivset elu elanud. Kuid pärast vigastust pidin spordist lahkuma. Ja mul tekkisid probleemid veresoontega ja sellest tulenevalt kõrge vererõhk. Otsisin pikka aega ravimit, proovisin paljusid ravimeid, kuid ainult Cardione tablettidena aitas tõesti pikka aega rõhku alandada.
  Cardione
Kasutaja hinnang Cardione
4.2
26