Kasutamise kogemus Cardione

Zlatogradist pärit Albena jagas oma kogemusi Cardionei kasutamise kohta

kõrge rõhk enne sissevõtmist Cardione

Cardione tuli toime aastaid kestnud hüpertensiooniga

Mul on üle 5 aasta kogemust hüpertensiooniga. Esialgu oli haigus asümptomaatiline. Väsimus oli peale väiksemat füüsilist pingutust, aga ma ei pööranud sellele tähelepanu. Siis tulid peavalud ja peapööritus. Mu perekond hakkas märkama, et mul on mäluhäire. Olin mingil põhjusel ärritunud, sellisest ärevusest hakkasin halvasti magama. Pidin arsti juurde minema. Pärast uuringut avastati mul II staadiumi hüpertensioon. Arst ütles mulle, et selliseid sümptomeid ei saa taluda ja ma pidin avalduse tegema kohe, kui hakkasin märkama muutusi oma tervises.

Alates haiguse algusest määrati mulle mitu ravimit, mida pidin jooma mitu korda päevas, hommikul ja õhtul, enne magamaminekut. Paljud ravimid mulle ei sobinud - ühed pillid tekitasid kõhuhädasid, teised tegid uniseks, nii et ma ei saanud tööle minna. Õige abinõu leidmiseks pidin katsetama. Kuid pärast nende kasutamist tekkisid mul maksaprobleemid.

Järgmisel arsti vastuvõtul soovitas arst proovida looduslike koostisosadega Cardione-i. Tellisin tootja kodulehelt 2 pakki ja jäin pakki ootama.

rõhuindikaatorid stabiliseerusid pärast Cardione võtmist

Kuidas tablette kasutada, ravimite ülevaade

Hakkasin võtma Cardione tablette, nagu kasutusjuhendis kirjas. Tabletid on väikesed ja maitsetud. Vastuvõtu režiim oli järgmine: 1 tablett hommikul ja 1 tablett õhtul. Pole toiduga seotud. Esimese asjana märkasin, et pärast pillide võtmist ei esinenud kõhus ebameeldivaid aistinguid, ei olnud keemilise varjundiga järelmaitset, mis mind sageli teiste ravimite võtmisel kummitama jäi.

Juba pärast 5-päevast Cardionei võtmist hakkasin märkama, et mu tervis on paranenud. Rõhk oli ikka normist kõrgem, aga uni hakkas taastuma, peavalud kadusid. 2 nädala pärast kadus pearinglus täielikult, vererõhk taastus, mälu paranes.

Tellisin ravimi täiendavalt kogu kursuse jaoks, mis mul oli 2 kuud. Haiglas tehtud uuring näitas, et kolesteroolitase on alanenud, analüüsid normaliseerusid ja vererõhk oli stabiilselt 130/80.

Cardioneiga muutusin rõõmsamaks, peavalud ei häirinud mind, tuju paranes. Perekond märkas minus positiivseid muutusi.